Kaip Tinkamai Pasirinkti Valymo Paslaugas?

Daugelis namų ir aplinkos valymą, bei tvarkymą patiki valymo paslaugas teikiančioms įmonėms.

Kada valymo paslaugas teikianti įmonė verta ir mokamų už paslaugą pinigų, ir pasitikėjimo, ir rekomendacijų?

Ką reikėtų žinoti renkantis tinkamą, kokybiškas valymo paslaugas teikiančią įmonę? Sėkmingai dirbanti valymo paslaugų įmonė privalo turėti savą, darbo praktikoje sukauptą unikalią patirtį, kurios negalima aptikti vadovėliuose, kursuose ar kituose šaltiniuose. Valymo metodai ir priemonės nuolat tobulėja. Naujos statybinės medžiagos verčia ieškoti naujų ir efektyvesnių valymo priemonių, tad nuolat besikeičiančioje aplinkoje, sėkmingai valymo paslaugų įmonei būtina nuolat keisti ir tobulinti veiklos metodus.

Valymo įmonės darbų kokybę prižiūrintis personalas turi žinoti kiekvieną smulkmeną, susijusią su teikiamomis valymo paslaugomis konkrečiame objekte. Iš pirmo žvilgsnio, net ir nereikšmingi dalykai turi būti kruopščiai paaiškinami valytojams bei nuolat primenama ir kontroliuojama, kaip jie laikosi paskirtų įpareigojimų.

Visi nori, kad valytojas greitai ir tyliai atliktų savo darbą, netrukdydamas aplinkinių. Kad taip ir būtų, valytojui turi būti kruopščiai paaiškinama ir parodoma kaip, kur ir ką daryti ir kontroliuoti, kaip viskas atliekama. Prieš pradėdama teikti valymo paslaugas, įmonė privalo paruošti išsamų ir aiškų darbų planą valytojui, su paaiškinimais kaip efektyviausia valyti patalpas, netrukdant ten esantiems žmonėms.

Be to, valymo paslaugų įmonė turi parūpinti visas darbams reikalingas priemones – skirtingųspalvų šluostes, kibirus, kad sanitarinių mazgų valymui naudojamos priemonės nebūtų naudojamos kitose patalpose. Taip pat turi parūpinti tinkamas chemines priemones, kad valytojai netektų plauti grindų tualeto valikliu, kaip kad dažnai pasitaiko. Kartu turi būti suteiktos visos apsaugos priemonės – darbiniai rūbai, pirštinės, o esant būtinybei – ir darbiniai batai.

Apibendrinus, keletas patarimų, į ką ypatingai svarbu atkreipti dėmesį prieš pasirašant sutartį su valymo paslaugas teikiančia įmone:

  • Būtina pasidomėti, kiek laiko įmonė teikia valymo paslaugas? Jei tai naujai įsteigta įmonė, būtina žinoti, ar ji turi ilgametę patirtį turinčių darbuotojų, bei ar tie darbuotojai aptarnaus būtent jus.
  • Kokias paslaugas įmonė įsipareigoja teikti sutartyje? Jeigu įtraukiamas langų valymas keletą kartų per metus, galbūt būtų patogiau esant poreikiui tiesiog paskambinti ir užsakyti langų valymą? Tikėtina, kad tiek jūs, tiek valymo paslaugų įmonė šį įsipareigojimą paprasčiausiai pamirš.
  • Ar įmonė pajėgi ir turi patirtį atliekant kitas jums aktualias paslaugas? Pavyzdžiui, jeigu reikės nupjauti žolę – ar įmonė turi pakankamai žoliapjovių? Ar įmonė turi patirties valant sniegą ar plaunant langus dideliame aukštyje? Ar valymo paslaugų įmonė turi patirties aptarnaujant specifinius objektus, pavyzdžiui – medicinines įstaigas, autoservisus ir pan.?

Kokia siūloma valymo paslaugų kaina? Pasistenkite įsivaizduoti, kiek laiko užtruktų Jūsų patalpų valymas ir sužinosite, kiek valymo paslaugų įmonė privalo mažiausiai mokėti atlyginimo savo valytojai. Jei visą savo uždarbį įmonė turi mokėti valytojai, tikėtis kokybiškų ir laiku tiekiamų priemonių bei valytojos darbo kontrolės, neverta. Gauti pigią paslaugą visada malonu, bet kai dėl to nukentės Jūsų interesai – pigi yla išlys iš maišo. Stenkitės išlikti racionaliais, vertinant Jums teikiamus pasiūlymus.

cleaning-services-in-virginia-beach (1)

[rev_slider main_banner]

Marketingas
About Marketingas
 

Užsakymas internetu

Nuo šiol dar patogesnis ir spartesnis valymo paslaugų užsakymas internetu. Išmėginkite jau dabar!

Klientų aptarnavimas

Siekiame, kad kiekvienas mūsų klientas gautų labiausiai jo poreikius atitinkančias aukščiausios kokybės paslaugas bei geriausią aptarnavimą.

Tel.: 8 656 70013

El. paštas: [email protected]