busto svara logo-page-002

KAIP TINKAMAI PASIRINKTI VALYMO PASLAUGAS?

Daugelis namų ir aplinkos valymą, bei tvarkymą patiki valymo paslaugas teikiančioms įmonėms.

Kada valymo paslaugas teikianti įmonė verta ir mokamų už paslaugą pinigų, ir pasitikėjimo, ir rekomendacijų?

Ką reikėtų žinoti renkantis tinkamą, kokybiškas valymo paslaugas teikiančią įmonę? Sėkmingai dirbanti valymo paslaugų įmonė privalo turėti savą, darbo praktikoje sukauptą unikalią patirtį, kurios negalima aptikti vadovėliuose, kursuose ar kituose šaltiniuose. Valymo metodai ir priemonės nuolat tobulėja. Naujos statybinės medžiagos verčia ieškoti naujų ir efektyvesnių valymo priemonių, tad nuolat besikeičiančioje aplinkoje, sėkmingai valymo paslaugų įmonei būtina nuolat keisti ir tobulinti veiklos metodus.

Valymo įmonės darbų kokybę prižiūrintis personalas turi žinoti kiekvieną smulkmeną, susijusią su teikiamomis valymo paslaugomis konkrečiame objekte. Iš pirmo žvilgsnio, net ir nereikšmingi dalykai turi būti kruopščiai paaiškinami valytojams bei nuolat primenama ir kontroliuojama, kaip jie laikosi paskirtų įpareigojimų.

valymo paslaugos

KAIP TINKAMAI IŠVALYTI JŪSŲ BŪSTO LANGUS?

Net ir atsakingai išblizginta patalpa neatrodys švari, jei langai bus dulkėti, dėmėti ar nešvarūs. Vis dėlto net ir žinodami šį faktą, langų valymą dažniausiai atidedame kitam kartui – stiklų blizginimas reikalauja ne tik kruopštumo, bet ir laiko, o rezultatu mes vis tiek nesidžiaugiame.

Visų pirma langų valymui reikia išsirinkti tam tinkančią dieną. Jei lauke pučia vėjas, kaitina saulė ar lyja lietus, geriau šį darbą atidėti kitai dienai, kadangi rezultatu vis tiek nebūsite patenkinti – ant langų pasiliks neišvalytos dėmės arba valymo rėžių žymės.

Langus valykite tol, kol jie taps visiškai sausi. Nepamirškite, kad turite naudoti skirtingus judesius, valydami stiklus skirtingose langų pusėse. Jei viduje langus valote vertikaliais judesiais, tai išorėje valykite horizontaliai – tai padės jums pasiekti geresnių rezultatų, kadangi aiškiai matysite, kurioje pusėje pasiliko valymo dėmių ar rėžių.

Nepamirškite, kad prieš pradėdami valyti stiklus, visų pirma turite nuvalyti palangę ir rėmus, kadangi kitaip dulkės ir nešvarumai, besiilsintys ant langų, pradės kibti prie stiklo, o jums reikės investuoti dvigubai daugiau jėgų į jų valymą. Specialistai palanges ir rėmus pataria nuplauti šiltu muiluotu vandeniu – tai bene vienintelė priemonė, kuri tikrai nepadarys jokios žalos dažams ar lakui.